İna May Gaskin Doğuma Hazırlık Rehberi

Türkçe'ye La Leche League tarafından onaylanmış bir kitap daha kazandırıldı. Ina May Gaskin'in Doğuma Hazırlık Kıtabı Türkçeye çevrildi. Doğuma Hazırlık Kıtabı, doğum ile ilgili destekleyici ve güvenilir bir bilgi kaynağıdır.

Bu Kitabı Mutlaka Okuyun, Damla Çeliktaban


"Tüm hamile kadınlar için en büyük temennim bu kitabı okumaları ve bilgeliğinden faydalanmaları. Bunu yaptıklarında içlerindeki dişil bilgeliği hatırlayacak ve asla unutmayacaklar. Ina May’e tüm kalbimle teşekkür ederim, böylesine bir doğal doğum rehberini yazdığı için. Bu bilgi dünyayı değiştirebilir."
- CHRISTIANE NORTHRUP
"Nasıl doğduğumuzdan daha önemli bir şey yok. Çok uzun zamandır bu basit gerçeği unuttuk. Ina May'in kitabı doğumun insanı güçlendiren güzelliğiyle tekrar bağlantı kurabilmek adına ihtiyacınız olan tek şey."
- ALICE WALKER
"Ina May Gaskin muhteşem bir ebe ve harikulade bir hikaye anlatıcısı. Aynı zamanda doğumun hem gerçek hem de mecazi anlamdaki yeriyle ilgili derinlemesine düşünen bir yazar. Bu kitap, bebek bekleyen her annenin başucunda durması gereken bir eser."
- CHRIS BOHJALIAN


LLLTürkiye
LLLTürkiye

La Leche League, emzirmek isteyen kadınlara, destek, teşvik, bilgi ve eğitim vermeye kendini adamış, kâr amacı gütmeyen, her hangi bir mezheple bağlantısı olmayan uluslararası bir örgüttür.