Liderler

La Leche League Liderleri
Hayattımızda en mutlu anları çocuklarımız olduktan sonra yaşıyoruz. Bu dönem de kadınların hayatındaki en dolu dolu yaşadıkları zaman oluyor.

Boş bir dakika bile bulamadığınız bir dönemde aynı zamanda bir sürü yeni şeyler öğrenmeniz gerekiyor. Bu dönemde yapılacak her türlü destek ve yardıma ihtiyaç vardır!
Artık Türkiyedeki annelerin bir desteği var. LLL  Türkiye grubumuzda emzirme ve bebekle yaşam hakkında tam ve doğru bilgi alabilir, başka annelerinden tecrübelerinden faydalanabilir, kendinize ait mutluluk dolu anları ve deneyimleri paylaşabilirsiniz.
Türkiyedeki LLL liderler büyük bir mutlulukla size desteklemeye hazır. Emzirme konusundaki mevcut bilgileri ve diğer emziren annelerin tecrubelerini sizinle paylaşır, ve yeni bebekle hayatınızdaki değişikliklere adapte olmanıza yardım ederler.

Emzirme konusunda her hangi bir sorunuz olduğu zaman telefon ve e-mail yolluyla yada yüz yüze görüşmelerde direk LLL Liderine başvurabilirsiniz.
Bizim düzenli aralıklarla yaptığımız LLL toplantılarımızın yer ve zamanını telefon ve e-mail yoluyla öğrenebilir ve bu toplantılara katılabilirsiniz. 
LLL Grubumuzda doğum, emzirme, ek gıdalar başlangıcı ve bebek bakımı konusunda kitaplar bulunan bir kütüphanemiz mevcuttur.


İletişim Bilgileri:


Charlotte Codron
lalecheleague.antalya@gmail.com
Türkçe, English, Français
Bilgi

Eveline Dolleman
eveline.lalecheleague@gmail.com
English, Dutch
Bilgi